Teave AGROCHEMA kohta

AGROCHEMA pöörab suurt tähelepanu teraviljakaubanduse ja elevaatorite ärile, suurendades väetiste, taimekaitsevahendite, seemnete ja muude toodete valikut ning arendades jaekaupluste võrgustikku. Ettevõtete teenused muutuvad veelgi kättesaadavamaks.

AGROCHEMA on professionaalne ettevõte, mis edendab innovatsiooni, toodete ja teenuste kvaliteeti, vastutust ja austust klientide vastu. See on üks suurimaid põllumajandusettevõtteid Leedus, arendades aktiivselt oma tegevust Balti riikides. AGROCHEMA-l on tihedad sidemed juhtivate põllumajandusettevõtetega Euroopa Liidus ja teistes riikides. Tänu nendele kaubandussuhetele pakutakse põllumajandustootjatele ainult kvaliteetseid kaupu ja teenuseid.

AGROCHEMA  koosneb tõhusalt tegutsevatest mitmekesistest ettevõtetest: UAB AGROCHEMA, UAB Žemaitijos grūdai, SIA Agrochema Latvia, SIA Agrochema, Agrochema Eesti OÜ.

 ACHEMOS GRUPĖ KONTSERNI LIIGE

AGROCHEMA kuulub Leedus  ühte suurimasse ärigruppi – kontserni Achemos grupė. Kontsern ühendab enam kui 50 Leedus, Lätis, Eestis, Poolas, Saksamaal, Prantsusmaal, Belgias, Soomes ja Rootsis tegutsevat ettevõtet, mis on spetsialiseerunud väetistele, põllumajandusettevõttele, transpordile ja logistikale, hotellindusele ja muule.

KAUBAD JA TEENUSED

Ettevõte toodab vedelväetist LYDERIS, NPK väetiste segusid, müüb erinevat tüüpi puisteväetisi, keemilisi taimekaitsevahendeid, seemneid, sööta ja nende lisandeid, turbatooted, märgistatud diislikütust. Lisaks ostab ettevõte teravilja, rapsi, osutab elevaatoriteenuseid, agronoomilisi konsultatsioone, väetiste pakendamisteenuseid, kaubakrediidi teenust, logistikat ja muid teenuseid.  

ARENENUD PÕLLUMAJANDUS

Tänu professionaalsele ja kogenud meeskonnale on AGROCHEMA 20 aastat kestnud intensiivse arendamise, süstemaatiliste investeeringute tõttu pälvinud universaalse tunnustuse, klientide usalduse ja konkurentide austuse. Tänu tihedale koostööle kodumaiste ja välismaiste teadusasutuste, riiklike ja riiklike põllumajandusorganisatsioonidega, laieneb ja täiendab ettevõte pidevalt kaupade ja teenuste valikut, tutvustades arenenud põllumajandustehnoloogiaid ja innovaatilisi lahendusi, analüüsides põllumeeste vajadusi, hoolitsedes nende rahuldamiseks vajalike vahendite ja konsultatsioonide eest, optimeerides põllumajanduskeskuste, elevaatorite, ladude ja vedelväetiste hoidlate infrastruktuuri. Ettevõte arendab, toodab ja turustab keskkonnasõbralikke vedelväetist LYDERIS, mis mitte ainult ei saanud põllumeeste seas populaarseks, vaid on pälvinud ka mitmeid mainekaid auhindu, saanud esikohti võistlustel ning on osutunud võitjaks ka põllumajandustoodangute näitustel. Tulenevalt tihedast koostööst teaduse, ettevõtluse ja hariduse vahel, mis põhineb partnerlusel ja asjalikul koostööl põllumajanduse, keskkonnakaitse ja tervishoiu probleemide lahendamise valdkonnas, anti UAB-le AGROCHEMA Aleksandras Stulginskise Ülikooli patrooni aukiri.

Võttes arvesse Läänemere piirkonna kliimatingimusi, taimede toitumise füsioloogilisi omadusi, tänapäevaseid keskkonnanõudeid põllumajandussaaduste tootmiseks, täiendab AGROCHEMA koos teaduspartneritega pidevalt soovitusi vedelväetise LYDERIS praktiliseks kasutamiseks, tutvustab arenenud väetamistehnoloogiaid, otsib võimalusi suurendada väetiste efektiivsust ja mõju saagile ja kvaliteedile, vähendades väetiste ja väetamistööde maksumust ning keskkonnamõju. Ettevõte korraldab põllumeestele seminare, välipäevi, koolitusi ning annab professionaalset põllumajandusalast nõu.